"Fistan", ilk kedim. Evde kedi sayısı 8'e çıktığında "öf" deyip yan komşuyu kendine aşık ederek tek kedi olacağı eve taşındı, ve geri dönmedi.
kediciressam.com
Fistan
Kırmızı Penceleri Ev
Fistan II
Fistan KüçükGri ve Benek
Teraslı evin kedileri
Şenlik II
Nerdesin?
Kar manzaralı pencere
"Kiraz". Kiraz'ım, evimin kralı! '93 senesinde "Kiraz Şarküteri"nin önünde bulduğumda onu, henüz göbek bağı bile düşmemiş minicik bebecikti. Ya annesini kaybetmiş, ya çocuklar alıp uzaklaştırmış... Biberonla besleyerek büyüttüm Kiraz'ımı.
"Shiva", pasaklı İran'lı prensesim benim. '94 yılında onu ilk gördüğümde minik bir yer bezi yumağı kadar pis, yapış yapış tüylü, akıntılı gözlü ve hastalıklıydı. Ama bir o kadar da cana yakın ve sevilesi...Pasaklı oluşu hiç değişmedi Pamuk Prensesimin, kendini temizlemeyi hiç beceremedi.
Kendi cinsinden dünya güzeli oğlanlarla çiftleştiği halde gebe kalmayınca kısır olduğunu düşünmüştük. Gel gör ki, bizim prenses, 6 yaşının olgunluğunda, bizim mahallenin bıçkın delikanlılarından bir tekire gönül verip peşi sıra doğurmaya karar verince ilk doğumdan "Safinaz" ve "Foxy", sonrakinden de "Süt", "Sahlep" ve "Havuç" ailemize katıldı.
"İlham Perilerim" olan kedilerimin hikayeleri ve ilham verdikleri resimler
İlham Perilerim sayfasına geri dön
Kiraz ve Balıklar
Kiraz portre
Pul
Kısmetim
İlham Perilerim sayfasına geri dön
Misket ve kızı
Benimle Kal
Matisse kedileri
Misket'in desenli battaniyesi
MissCat
Misket'in rüyası
Sarı koltuk
Sarmaş dolaş
Şekerleme
Tılsım II
İlham Perilerim sayfasına geri dön
"Misket". MissCat'im benim, kraliçem! Gözümün nuru! '94 Senesinde onu bağrıma bastığım andan itibaren canımın içi oldu benim. Gözlerimin içine dik dik bakar, bazen çözemediğim telepatik mesajlar vermeye çalıştığını düşünürüm. Komşu kedisi "Siyami" ile çifleşerek dünya güzeli bebekler dünyaya getirdi. Kızı "Mercimek" bizimle kaldı.
Shiva
Shiva II
Shiva ilk
Shiva kolaj
Shiva'nın rüyası
Shiva uyurken
Shiva ve Chinchilyo
Pamuk Prensesim
Bulut
Işıklı Bahçe
Kedili evim/sedir
Kedili sedir
Şenlik I
Siyah/beyaz
Yalı kedisi
İlham Perilerim sayfasına geri dön
2        3        4        5        6        7

2        3        4        5        6        7

kedilere devam